Jdi na obsah Jdi na menu
 


Setkání příznivců osobní prevence je možné po osobním telefonickém nebo elektronickém kontaktu. Místa setkání se mohou měnit! Spojení v rubrice Kontakt.

Od září 2010 lze objednat dvouhodinové školení Kurz Potravinové medicíny SPCN. Obsahuje velmi zajímavé nové praktické informace z oblasti ochrany před civilizačními chorobami. Samotný kurz je bezplatný.

Některé výrobky preventivního ozdravného programu MOSS jsou určeny pouze pro interní potřebu a jsou neprodejné. Členem SPCN se však může stát po dosažení věku 18 let kdokoliv. Více rubrika Členská přihláška.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Civilizačni nemoci

(Stanislava Žitníková, 26. 7. 2012 14:52)

Dobrý den,
Jsem organizace SPCCH a pořádáme pro naše členy v rámci volnočasových aktivit Komunitního plánování různé akce, nejen kulturní, ale i vzdělávací - přednášky. Je možné se s vaším sdružení domluvit o přednášce pro naší organizaci. Jedná se o akci DEN SPCCH v rámci "Týdne SPCCH v ČR" která se koná vždy v říjnu. Přesný termín upřesním po další komunikaci. Finanční možnosti máme omezené, ale i na ceně přednášky jsem schopni se dohodnout. Akce se bude konat v městském divadle , přednáška by měla být v délce 1 hodiny. Na další spolupráci jsme ochotni se domluvit. Děkuji za informaci a těším se na odpověď. Stanislava Źitníková, kulturní referent ZO SPCCH, o. s. Žatec

Pochvala

(Jiří Šneidr, 27. 6. 2008 8:46)

Děkuji vedení SPCN, jmenovitě panu inženýrovi Tomkovi za tvořivý počin spuštění webových stránek, které se mu nadmíru povedly. S radostí a očekáváním se k nim budu pravidelně vracet pro čerpání moudra spolupracovníků.