Jdi na obsah Jdi na menu
 


Setkání příznivců osobní prevence je možné po osobním telefonickém nebo elektronickém kontaktu. Místa setkání se mohou měnit! Spojení v rubrice Kontakt.

Od září 2010 lze objednat dvouhodinové školení Kurz Potravinové medicíny SPCN. Obsahuje velmi zajímavé nové praktické informace z oblasti ochrany před civilizačními chorobami. Samotný kurz je bezplatný.

Některé výrobky preventivního ozdravného programu MOSS jsou určeny pouze pro interní potřebu a jsou neprodejné. Členem SPCN se však může stát po dosažení věku 18 let kdokoliv. Více rubrika Členská přihláška.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Stanislava Žitníková - Civilizačni nemoci

Dobrý den,
Jsem organizace SPCCH a pořádáme pro naše členy v rámci volnočasových aktivit Komunitního plánování různé akce, nejen kulturní, ale i vzdělávací - přednášky. Je možné se s vaším sdružení domluvit o přednášce pro naší organizaci. Jedná se o akci DEN SPCCH v rámci "Týdne SPCCH v ČR" která se koná vždy v říjnu. Přesný termín upřesním po další komunikaci. Finanční možnosti máme omezené, ale i na ceně přednášky jsem schopni se dohodnout. Akce se bude konat v městském divadle , přednáška by měla být v délce 1 hodiny. Na další spolupráci jsme ochotni se domluvit. Děkuji za informaci a těším se na odpověď. Stanislava Źitníková, kulturní referent ZO SPCCH, o. s. Žatec

Jiří Šneidr - Pochvala

Děkuji vedení SPCN, jmenovitě panu inženýrovi Tomkovi za tvořivý počin spuštění webových stránek, které se mu nadmíru povedly. S radostí a očekáváním se k nim budu pravidelně vracet pro čerpání moudra spolupracovníků.