Jdi na obsah Jdi na menu
 


OnkoCell

Onkocell a rakovina

OnkoCellSPCN

POPIS

Přírodní přípravek OnkoCellSPCN rozšířená verze 2020 o další esenciální oleje je mimořádně účinný nosič výživových mikrolátek pro buňky lidského organizmu. Nově posílený účinek vytváří prostředí pro přirozenou činnost zdravých buněk a naopak vytváří nepřátelské prostředí pro tvorbu a růst buněk rakovinových. Přípravek rozpouští usazené tuky, neorganické látky jako vápenné solné usazeniny, aterosklerotické usazeniny v cévách, vyvazuje a vylučuje těžké kovy z těla. Působení je účinné a rychlé až na molekulární úrovni.

POUŽITÍ

OnkoCellSPCN je zvlášť vhodný pro prevenci civilizačních nemocí. Není to lék. Povzbuzuje však lidské tělo k mimořádnému vypětí vlastní přirozené obranyschopnosti organizmu. Pozitivně působí při vysokém tlaku, zvýšené hladině cholesterolu. Velmi významně působí jako prevence onkologických onemocnění a jako velmi efektivní doplněk při léčbě již existujících onkologických onemocnění. Jeho použití přitom nevylučuje klasickou onkologickou léčbu. Byly zaznamenány pozitivní účinky při diabetu a kardiovaskulárních onemocněních. Vzhledem k mimořádnému imunitnímu efektu je vhodný jako doplněk při jakýchkoliv mikrobiálních onemocněních (bakteriálních, virových i mykotických), zlepšuje vylučování všech toxických látek a zplodin patologického metabolizmu z organizmu.

APLIKACE

OnkoCellSPCN se dodává ve formě zhuštěného roztoku ve 100ml lahvičce určeného k orálnímu použití. Dva až čtyři ml přípravku rozmíchat ve skleničce pitné nesycené i kohoutkové vody. Brát na lačno ráno a večer, nejméně 30 minut před jídlem, podle naléhavosti též v poledne. Nekombinovat s léky na bázi kyseliny acetylsalycilové. Pro odvod škodlivin pít nesycenou vodu po celý den.

SLOŽENÍ

Ze složení OnkoCellSPCN jsou zajímavé extrakty výhradně z přírodních olejů, jako např. oleje aragonového, lněného, olivového, kokosového, z oleje máty peprné, černého kmínu, z extraktu kůry skořice, česneku, pryskyřice borovice lesní, plodů vinné révy, mořské soli, 0,2% přírodního alkoholu a vody tak, aby bylo dosaženo co největšího možného vzájemného spolupůsobení všech složek přípravku. Všechny tyto přírodní látky jsou zcela neškodné, vyrobené v biologické kvalitě. OnkoCellSPCN neobsahuje žádné karcinogenní, syntetické nebo chemické látky, jedy, barviva, emulgátory, ani jiné konzervanty a éčka.

VLASTNOSTI

OnkoCellSPCN v krátké době výrazně sníží množství onkomarkerů (za 2 týdny až o 90%)

OnkoCellSPCN má přírodní aroma máty peprné, je zásadotvorný, zvyšuje hladinu serotoninu

OnkoCellSPCN je lépe využitelný organizmem v kombinaci s PETROLEUM D5 a vit. B17

OnkoCellSPCN čistí cévy, čistí nánosy ve střevech, plaky, aktivuje střevní flóru

OnkoCellSPCN dobře se doplňuje se zubní pastou BIOFERSPCN s látkovou rezonanční interakcí, zpevňuje dásně, složení olejů rozpouští zubní kámen, bělí zuby, přímým nanesením několika kapek změkčuje zrohovatělé paty, likviduje plíseň mezi prsty, vyhlazuje pokožku obličeje. Nanesením na pokožku chrání před nebezpečným slunečním zářením.

SKLADOVÁNÍ

OnkoCellSPCN  skladujte v uzavřené originální nádobce při pokojové teplotě. Chraňte před mrazem, chladem a přímým slunečním zářením. Trvanlivost dva roky vyznačena na obalu.

VEDLEJŠÍ ÚČINKY

OnkoCellSPCN  je zcela neškodný pro savce a nemá žádné prokázané vedlejší účinky. Při přímém požití nic nehrozí. Stačí zapít pitnou vodou. Doporučená doba užívání přípravku je 2 až 3 měsíce. Pro děti od 10 let. Další užívání konzultujte s SPCN.

 

NEPRODEJNÉ               určeno pro vnitřní potřebu SPCN               12.2..2020    

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář